Hvězdičky

Učitelé: Eva Marková, Markéta Bradová

Galerie

Aktuality

Výlet Hvězdiček ✨🚂

Výlet Hvězdiček ⭐️ vlakem do Chrastavy a pěšky podél Nisy do Bílého Kostela. A odpoledne zase vlakem zpět do Liberce . Počasí bylo nakonec lepší než jsme čekali ☀️. A i když nám potom zapršelo, tak jsme si to moc užili a byl to moc hezký výlet 👍.

Ukázkový trénink miniházené 🤾‍♀️🤾

Hvězdičky si v ZŠ Dobiášova užily ukázkový trénink miniházené. Všem se to moc líbilo a děkujeme skvělému trenérovi Patrikovi 🤾‍♀️🤾 z Liberec Handball.

Jarní procházky ve Hvězdičkách 🥚🐣🐥🌼

Jarní procházky ve Hvězdičkách, za narciskami a do města na Velikonoční trhy a výstavu na radnici. 🥚🐣🐥🌼

Malá technická univerzita “Stavitel” 👷‍♂️🌟

Naši školáci mají úspěšně za sebou všech 10 lekcí a moc je mrzelo, že už je konec, bylo to totiž supeeeer 👍

Předvánoční procházka městem 🎄✨

Hvězdičky byly na předvánoční procházce městem. Navštívili jsme vánoční trhy, prohlédli si vánoční strom a betlém. A ještě jsme si stihli prohlédnout vánoční výstavu v budově radnice.

Dýňování Hvězdičky ⭐🎃

Bruslení 🏒🧊

Předškoláci si vyzkoušeli brusleni v hale u Bílých tygrů, bylo to super ⛸️

Hasiči 🚒👩‍🚒

Hvězdičky navštívili hasičskou stanici, bylo to super 👩‍🚒🚒🧯 Měli jsme možnost si prohlédnout celou stanici, včetně techniky a dokonce jsme si mohli vyzkoušet stříkat vodu z hadice jako opravdový hasič.

Výlet Hvězdičky 🌟

Hvězdičky vyrazily na výlet do Brniště na Stezku Hastrmanů za hastrmánkem Vráťou, který nám tam připravil spoustu úkolů a otázek. Cestou jsme viděli spoustu zvířátek a užili si zábavu na zdejších hřištích. ⭐️

Z DŮVODU NEMOCI ZRUŠENO – JSOU VAŠE DĚTI JEN PÁR DNÍ VE ŠKOLCE A PAK LEŽÍ OPĚT DOMA NEMOCNÉ?

ZVEME VÁS NA POVÍDÁNÍ S LIBERECKOU HOMEOPATKOU VERONIKOU MINAŘÍKOVOU. Kdy? 16. 2. 2023 v 17:30 hodin (cca na hodinku) Kde? Ve třídě motýlci DOZVÍTE SE, JAK SE POSTARAT O SVOJI RODINU BEZ CHEMIE, JAK NA HOREČKU BEZ LÉKŮ, JAK ZVLÁDNOUT OBDOBÍ CHŘIPEK, ANGÍN, BOLAVÁ BŘÍŠKA… ZÍSKÁTE INFORMACE O AKTUÁLNÍ LÉKÁRNIČCE A NEJPOUŽÍVANĚJŠÍCH ANTIBIOTIKÁCH. DOZVÍTE SE VÍCE O PRÁCI HOMEOPATA, ZPRACOVÁNÍ PŘÍPADU, VÝBĚRU LÉKU, […]