DNE 18. 5. 2020 BUDE MATEŘSKÁ ŠKOLA PO PŘERUŠENÍ PROVOZU OTEVŘENA

ZMĚNA V OTEVÍRACÍ DOBĚ – NOVĚ 7,00 – 16,30HOD do konce školního roku.

ZÁJEM O DOCHÁZKU PANÍ UČITELKY OVĚŘÍ  TELEFONICKY

Otevření s sebou nese dodržování přísných hygienických opatření a úpravy režimu a organizace.

• Příchod do mateřské školy bude možný pouze vchodem „B“ (hvězdičky a broučci), kde rodič první den návštěvy podepíše či odevzdá Čestné prohlášení (je na webu ke stažení nebo bude připravený k vyplnění přímo na místě)
  • Zde proběhne ranní filtr – dezinfekce a měření teploty dítěte
  • Odchod dětí do šaten a tříd si zajistíme
  • Děti v mateřské škole nemusí mít roušky, rodiče ano
  • Děti si nesmí přinášet žádné hračky z domova (plyšáky…látkové hračky)
  • Děti budou po celou dobu ve své kmenové třídě, děti se nebudou křížit ani spojovat
  • Při vyzvedávání dětí si budou rodiče zvonit na svoji kmenovou třídu, rodič vyčká před šatnou, případně venku s dodržováním bezpečných rozestupů
  • V případě, že budeme na zahradě, přijde rodič brankou a dítě mu předáme ze zahrady, do prostor mateřské školy se chodit nebude
  • Volte vhodné oblečení – do třídy a na ven, ve kterém budou děti odcházet i přicházet(tepláky nejlépe, budeme hodně dle doporučení pobývat venku na zahradě)

Školné za minulé měsíce:

Březen – krácené

Duben – nebude

Květen – krácené

Červen – plné, i když si dítě ponecháte doma a řádně ho omluvíte

Červenec a srpen – krácené

Vše bude řádně vyúčtováno a vráceno, s případnými dotazy se obracejte na hospodářku školy paní Slukovou denně 7.00-15.00hod na telefonu 485 130 939-40

ÚPRAVA TERMÍNU PRÁZDNINOVÉ DOVOLENÉ

Mateřská škola bude o letních prázdninách uzavřena 13.7.2020 do 7.8.2020 po dobu 4 týdnů.

Na jednotlivých třídách budeme zjišťovat zájem o prázdninovou docházku.